تبلیغات
گالری عكس +18 - مطالب اسفند 1391
ترجمه ایران - مرکز تخصصی ترجمه ترجمه ایران - مرکز تخصصی ترجمه ترجمه ایران - مرکز تخصصی ترجمه

گالری عكس +18

هر نوع عكسی میخای تو این گالری هست فقط بكلیك

عکسهایی از حرکات وحشتناک شجاعترین زنان دنیا در آسمان
عکسهایی از حرکات وحشتناک شجاعترین زنان دنیا در آسمان

خانم ها را همیشه انسان هایی احساساتی، حساس، زود رنج و بعضا ترسو می شناسند؛ اما آیا واقعا این طور است؟به گزارش پارس ناز این سلسله روحیات شامل درصدی از این گروه از انسان ها می باشد؛ اما زنانی هم هستند که بر خلاف تصورات معمول حتی فراتر از بعضی مردها هستند تا جایی که رکوردهایی هم در برخی کارهای خشن به جا می گذارند.
www.parsnaz.ir - عکسهایی از حرکات وحشتناک شجاعترین زنان دنیا در آسمان
 


ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • عکس های جالب و خطرناک ترین مسابقه دنیا در چین

  عکس های جالب و خطرناک ترین مسابقه دنیا در چین

  هر ساله در کشور چین مسابقه ای برای جذب زنبور روی بدن برگزار میشود که بسیار عجیب و خطرناک است. ه گزارش پارس ناز روش مسابقه به این صورت هست که هر شخص بتواند زنبور بیشتری را جذب خود کند و در مقابل بتواند نیش های آنها را تحمل کند برنده مسابقه میشود.در یک مسابقه عجیب در چین یک مرد 43 ساله به نام وانگ دالین با 20 سال سابقه زنبور داری موفق شد ظرف مدت 1 ساعت 27 کیوگرم زنبور عسل را جذب خود کند. در این مسابقه فقط میتوان یک شلوار به تن داشت و به همین دلیل خطر نیش آن برای شرکت کنندگان بسیار زیاد است.


  ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • آخر عاقبت پراید سواری دختران این میشه + عکس

  آخر عاقبت پراید سواری دختران این میشه + عکس

  آخر عاقبت پراید سواری دختران این میشه + عکس
 • نظرات() 
 • عکس لو رفته از حمام عمومی!

  عکس لو رفته از حمام عمومی!

   

   

    • نظرات() 
 • تصویر دیدنی از شلاق زدن یک زن به اتهام ارتباط نامشروع

  تصویر دیدنی از شلاق زدن یک زن به اتهام ارتباط نامشروع

  شلاق زدن یک زن اندونزیایی به اتهام ارتباط نامشروع جنسی در شهر لانگسا

   
 • نظرات() 
 • ترسناک ترین دستکاری در چهره+عکس

  ترسناک ترین دستکاری در چهره+عکس
  ترسناک ترین دستکاری در چهره+عکس  ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • عکس های بسیار ترسناک از رفتن دست مردی در چرخ گوشت و عملیات رهایی دست

  موضوع: عکس ترسناک و دلخراش


  نکته:بچه دیده بودیم بر اثر بی احتیاطی والدین اینطور بشه اما از یه مرد بزرگسال و این بی احتیاطی بعیده

   

   


  ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • عکس های هولناکی از رفتن دست بچه ای در چرخ گوشت

  عکس های هولناکی از رفتن دست بچه ای در چرخ گوشت

  موضوع: عکس ترسناک و دلخراش


  نکته:خدا رو شکر این حوادث در دهه ی اخیر خیلی کمتر شده

   


   


   

    • نظرات() 
 • عکس هایی از پسری که صورت خود را بر اسید سوزی یا اتش سوزی از دست داده

  موضوع: عکس ترسناک و دلخراش


  نکته:زیبایی انسان به صورت او میباشد

   

   


  ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • هپیمایی جسدها(زامبی ها)(سیستم کنترول ذهن)

  هپیمایی جسدها(زامبی ها)(سیستم کنترول ذهن)

  موضوع: عجیب و جالب

  راهپیمایی جسد های متحرک در کانادا(عکس)
  راهپیمایی جسد های متحرک در کانادا(عکس)  ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • عکس ترسناک و دلخراش

  عکس ترسناک و دلخراش

  جریمة قتل غریبه جدا • نظرات() 
 • (تصاویر) مورد عجیب مرد گرگی

  (تصاویر) مورد عجیب مرد گرگی

  موضوع: عجیب و جالب

  پیرمرد 79 ساله آلمانی نزدیک به 40 سال است که در منطقه ای کوهستانی در آلمان به پرورش گرگ ها مشغول است.


  به گزارش فرارو، "ورنر فروند" یک نظامی بازنشسته آلمانی در منطقه ای به وسعت 25 هکتار اقدام به پرورش گرگ ها می کند. وی این گرگ ها را از نژادهای مختلف مغولی، سیبریایی و کانادایی زمانی که توله بودند از باغ وحش به این منطقه آورده و پرورش داده است.

  این پیرمرد از سال 1972 انواع گونه های گرگ را در باغ وحش شخصی خود جای داده است و تا کنون توانسته است عدد آنها را به 70 برساند. وی که رابطه بسیار نزدیکی با این حیوانات دارد شخصا خوراک آنها را شکار کرده یا از فروشگاه خریده و با دستان و حتی دندان خود به آنها می دهد.

  "لیزی نایسنر" عکاس رویترز با سفر به محل زندگی و باغ وحش این پیر مرد، زندگی او و گرگ هایش را در گزارشی تصویری با عنوان "مرد گرگی" به تصویر کشیده است.  ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • صاویر جراحی‌ کودک قربانی اسیدپاشی

  صاویر جراحی‌ کودک قربانی اسیدپاشی

  موضوع: عکس ترسناک و دلخراش

  بامداد اواخر اردیبهشت‌ماه سال گذشته مردم روستای «همت‌آباد» بم با صدای زنی روبرو شدند که بلند فریاد می‌زد «سوختم» و از مردم درخواست آب می‌کرد.

   هرچند همسایه‌ها در لحظات اولیه تصور می‌کردند که این زن ۲۴ ساله دچار برق‌گرفتگی شده است اما هنگامی که صورت تخریب شده او و دختر دو و نیم ساله‌اش را دیدند متوجه شدند که این زن قربانی اسیدپاشی شوهر معتادش شده است.
  جراحی پلاستیک رعنا دختر ۴ ساله سمیه برای جدا کردن انگشتانش در یکی از بیمارستانهای تهران انجام شد.
  تصاویر جراحی‌ کودک قربانی اسیدپاشی  ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • دلش و نداری نرو ادامه مطلب

  دلش و نداری نرو ادامه مطلب

  موضوع: عکس ترسناک و دلخراش

  اضغط على الصورة لفتحها بصفحة مستقلة


  ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • جمله‌ای که جهنمی شدنمان را قطعی می‌کند!

  جمله‌ای که جهنمی شدنمان را قطعی می‌کند!

  موضوع: عجیب و جالب

  مدتی است که اصطلاحی بین مردم رایج شده است که : “اعصاب نداریم” و این جمله گویی کلید توجیه هر بد اخلاقی و بدرفتاری شده است ، اما آیا این جمله ما را از عواقب اعمال ناشایستی که انجام می دهیم مبرّا می کند .

  مثلا راننده ای که در خیابان در انظار عمومی زبان به فحاشی گشوده و رانندگان دیگر همه را با هم یک جا بهرمند می کند ،آیا با یک کلمه گفتن “اعصاب ندارم” حق همه را به جا آورده و رضایتشان را جلب کرده است؟

  یا وقتی بر اثر خستگی و کلافگی بر سر پدر و مادرمان دوست و همکارمان فریاد می کشیم و در نهایت با هزارتا منت گذاشتن می گوییم “اعصاب نداریم” و انتظار دلجویی هم داریم، آیا همین جا ختم موضوع است؟ تمام شد و رفت؟

  پس کی می خواهیم رفتار زشت “پرخاشگری” خودمان را درمان کنیم ،کی میخواهیم حق الناس های زاییده این رذیله را از گردنمان برداریم؟

  نهی از پرخاشگری در روایات
  “پرخاشگری” رذیله ایست سمی که دنیا و آخرت ما را به باد می دهد ، رذیله ای که ائمه معصومین علیهم السلام به شدت از آن نهی کرده اند می فرمایند:

  * رسول خدا صلى اللَّه علیه و آله فرمود: بد اخلاقى‏ و درشت خوئى اعمال را فاسد مى‏کند هم چنان که سرکه شیرینى عسل را.( عیون أخبار الرضا علیه السلام / ترجمه غفارى و مستفید ج‏۲/۳۸/باب ۳۱)

  پیامبر خدا صلّى اللَّه علیه و آله فرمود: در مسلمان دو خصلت روا نیست: بخل و بد اخلاقى.( مشکاة الأنوار / ترجمه هوشمند و محمدى، متن، ص: ۴۸۹)

  در روایت آمده است که: «گناهانى که پرده‏ها را پاره مى‏کند: قرض بدون نیت ادا و اسراف در خرج و بخل بر خانواده و فامیل و بداخلاقى‏ و کم صبرى و تنگدلى و کسالت و سبک شمردن دین داران است.» (آداب راز و نیاز به درگاه بى نیاز (ترجمه عدة الداعی) ۱۷۵)

  * از رسول خدا پرسیدند که شومى چیست؟ فرمود بد اخلاقى‏.( إرشاد القلوب / ترجمه رضایى،ج‏۱، ۳۲۴)

  *امام صادق علیه السّلام فرمود : پیامبر اکرم صلّى اللَّه علیه و آله فرمود: خداوند از توبه شخصى که داراى اخلاق بد است کراهت دارد. عرض شد که: اى رسول خدا! این چگونه است؟ فرمود: [زیرا] هنگامى که از گناهى توبه مى‏کند در گناهى بزرگتر از گناه گذشته واقع مى‏شود. (جهاد النفس وسائل الشیعة / ترجمه افراسیابى ۲۸۱/ ۶۹)

  در حدیثی از پیامبر (صلى الله علیه و آله) می‎خوانیم که فرمودند: «بیش‎ترین چیزی که امت من به سبب آن وارد بهشت می‎شوند تقوی و حسن خُلق است»
  پیامبر اکرم صلى الله علیه و آله نقل مى‏کند که فرمود: شما را سفارش مى‏کنم به حسن خلق زیرا خوش اخلاق بدون شک در بهشت است و از بد اخلاقى‏ بپرهیزید که بد اخلاق بدون شک در جهنم است.( احتجاجات ( ترجمه بحار الأنوار)،ج‏۲،۳۵۰)

  این هشدار پیامبر صلی الله علیه و آله را جدی بگیریم می فرمایند بد اخلاق بدون شک در جهنم است، اگر ما دست از این کج خلقی ها و ناسازگاری هایمان که مصداق کامل بداخلاقی است برنداریم شک نکنیم که جایمان جهنم است.
  چگونه از جهنم به بهشت برویم؟
  در مقابل رذیله بد اخلاقی فضیلت حسن خلق و خوش رویی را داریم که در روایات ائمه علیهم السلام بسیار به آن سفارش شده است ،اگر می خواهیم از جهنمی که با بدخلقی هایمان تدارک دیده ایم رهایی یابیم راهش خاموش کردن و گلستان کردن آن با باران خوش اخلاقی و حسن خلق است .

  در حدیث جامع و جالبی از امام صادق (علیه السلام) در تعریف حسن خُلق چنین آمده است، یکی از یاران امام پرسید: «تعریف حسن خلق چیست؟» امام (علیه السلام) فرمودند: «با نرمش و مدارا با مردم رفتار کنی و سخن خویش را پاکیزه گردانی، و برادرت را با خوش رویی ملاقات کنی». (۱)
  در حدیثی از پیامبر (صلى الله علیه و آله) می‎خوانیم که فرمودند: «بیش‎ترین چیزی که امت من به سبب آن وارد بهشت می‎شوند تقوا و حسن خُلق است». (۲)

  در حدیث دیگری حضرت علی (علیه السلام) می فرمایند: «کامل ترین شما از نظر ایمان کسی است که اخلاقش نیکوتر باشد». (۳)

  و در حدیث دیگری از مولای متقیان علی (علیه السلام) است که فرمودند: «حسن خلق روزی‎ها را فراوان می‎کند و بر محبت دوستان می‎افزاید». (۴)

  در حدیثی از پیامبر گرامی اسلام (صلى الله علیه و آله) آمده که فرمود: «از سوء خلق پرهیز کنید که این عمل سرانجام صاحب خود را به آتش دوزخ گرفتار می‎کند». (۵)

  شاید بگویید: “ای بابا ولمان کنید در این شرایط خراب کی می تواند خوش رو و خوش اخلاق باشد؟مگر برای ما اعصاب گذاشته اند ؟”

  بله حق با شماست برخی شرایط محیطی روح و روان ما را آزار می دهد و جایی برای آرامش نمی گذارد ،با این حال باید به این نکته هم توجه داشته باشیم که تحمل این ناملایمات برای ما آرامش دنیا و آخرت را در پی دارد. و دامن زدن به این ناملایمات علاوه بر تیره کردن دنیایمان راهی است مستقیم به جهنم و سوختن و رنج کشیدن تا ابد.

  امام صادق علیه السّلام فرمود : پیامبر اکرم صلّى اللَّه علیه و آله فرمود: خداوند از توبه شخصى که داراى اخلاق بد است کراهت دارد. عرض شد که: اى رسول خدا! این چگونه است؟ فرمود: [زیرا] هنگامى که از گناهى توبه مى‏کند در گناهى بزرگتر از گناه گذشته واقع مى‏شود
  پیامبر اکرم (صلى الله علیه و آله) می فرمایند: «اى على، سفارشى به تو مى کنم و آن را حفظ کن؛ زیرا اگر این سفارشم را حفظ کنى پیوسته در خیر و نیکى هستى. اى على، کسى که خشمش را ـ که بتواند آن را انجام دهد ـ فرو ببرد، خداوند در روز قیامت امنیت و ایمانى مى دهد که مزه اش را مى چشد». (۷)

  پیامبر خدا (صلى الله علیه و آله) فرمودند: «إِذا غَضِبْتَ فَاسْکُتْ؛ هرگاه خشمگین شدى سکوت کن». (۸)

  اگر ما همین یک سفارش از پیامبر عزیزمان را رعایت کنیم شاهد این همه حرمت شکنی و فحاشی و قتل و …در جامعه نخواهیم بود.

  ما باید بیاموزیم به جای کج خلقی و بد اخلاقی و جدال با همدیگر ،به خاطر رضای خداوند متعال شایسته ترین رفتار را به عنوان یک انسان داشته باشیم نه چون حیوانات وحشی فقط در فکر دریدن همدیگر باشیم .

  از امام کاظم (علیه السلام) نقل شده که فرمودند: «مَنْ کَفَّ غَضَبَهُ عَنِ النّاسِ، کَفَّ اللّهُ عَنْهُ غَضَبَهُ یوْمَ الْقیامَةِ؛ هر کس خشمش را از مردم باز دارد، خداوند نیز در روز قیامت خشمش را از او باز خواهد داشت». (۹)

  پیامبر گرامى اسلام (صلى الله علیه وآله) فرمودند: «إِذا غَضِبَ أَحَدُکُمْ، فَلَیتَ وَضَّأْ بَالْماءِ الْبارِدِ، فَاِنَّ الْغَضَبَ مِنَ النّارِ؛ هرگاه یکى از شما خشمگین شد، با آب سرد وضو بگیرید، زیرا خشم از آتش است». (۱۰)

  امام علی (علیه السلام) می فرمایند: «شَرُّ النَّاس مَن لایعفُوا عَن الزِّلّة وَ لا یستُرِ العَورَة؛ بدترین مردم کسی است که از لغزش دیگران عفو و گذشت نکند و عیب‌پوشی ننماید». (۱۱) • نظرات() 


  • کل صفحات:6  
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  •   

  ترسناک ترین عکس های جهان فقط در این بلاگ(اگه جراتش رو نداری نیا واقعا +23)

  amin zare


  آخرین پست ها


  آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :