تولد نوزاد بسیار عجیب با مغز خارج از جمجمه! +عکس
پزشکان اعلام کردند که به نظر نمیرسد نوزاد پسری که اخیرا با مغز خارج از جمجمه در آفریقای جنوبی متولد شده، بتواند به زندگی خود ادامه دهد. دکتر لیزی تابین پزشک معالج این کودک روز گذشته اعلام کرد که هیچ راهی برای درمان این کودک و خارج کردن او از وضعیتی که به بی‌مغزی موسوم است، وجود ندارد.
 
تولد نوزاد بسیار عجیب با مغز خارج از جمجمه! +عکس ، www.irannaz.com

با وجود آنکه والدین این کودک همچنان به زنده ماندن این کودک امیدوارند، تابین می‌گوید: این شرایط برای زنده ماندن مناسب نیست. نمی‌دانم که این کودک تا چه مدت زنده می‌ماند. به گزارش ایران ناز این نوزاد که موکوئنا نام دارد، در روز ۴ جولای به دنیا آمد و از آن روز در بیمارستانی در آفریقای جنوبی تحت نظارت قرار گرفته است.
پسری با تومور وحشتناک و عجیب در گردنش! +عکس
تومور به معنی هر نوع برآمدگی بدن است. تومور در میان مردم به اشتباه برابر با سرطان دانسته میشود در حالیکه اینگونه نیست و این دو با هم کاملا متفاوت هستند.
 
پسری با تومور وحشتناک و عجیب در گردنش! +عکس ، www.irannaz.com

این پسر بچه ۹ ساله که بخاطر مسائل امنیتی با نام مستعار خوزه شناخته می شود. چند روز پیش با تدابیر امنیتی بسیار بالا از محل زندگی اش در یکی از شهرهای مکزیک به سمت آمریکا حرکت کرد. به گزارش ایران ناز شرایط پزشکی این پسر بسیار عجیب است به طوری که تومور گردن او بسیار بزرگ شده است و به گونه ای زندگی را برای او سخت کرده است.